چطوری تو کسبینو تبلیغ کنیم؟

  • 13 اسفند 1399

تبلیغات مکان محور

تبلیغات مکان محور به شما این امکان را می دهد تا بتوانید محصولات و خدمات خود را در قالب عکس و یا ویدیو به صورت منطقه ای برای کاربران کسبینو ارسال نمایید.

این تبلیغات می تواند هم در اطراف موقعیت کسب و کار شما انجام شود و هم می تواند در منطقه جغرافیایی که شما می خواهید منتشر گردد.

پس از تکمیل اطلاعات کسب و کار خود، از صفحه شخصی‌تان در قسمت ویرایش پروفایل ، می توانید از طریق صفحه پروفایل و ورود به قسمت ثبت آگهی، از بسته تبلیغاتی مکان محور استفاده نمایید.

 

تبلیغات مکان محور

این بسته این امکان را فراهم می کند تا بر اساس مساحت های مختلف در بسته های تبلیغاتی مکان محور ، به عنوان مثال در بسته با محدوده 12 کیلومتر مربع (به شعاع 2کیلومتری از کسب و کار) ، به تمام افرادی که کسبینو رو نصب دارند و در محدوده موقعیت پست شما تردد و یا حضور دارند ، به مدت حداکثر 90 روز و یا تا سقف معینی از کاربر ، پست تبلیغاتی مورد نظرتان را در قسمت خانه در کسبینو ارسال می کند.

بارگذاری محتوا

مهمترین عواملی که باعث می شود تا محتوای شما بازدید داشته باشد بستگی به یک سری عوامل دارد از جمله:

  • کامل بودن اطلاعات و مشخصات کسب وکارتان
  • بارگذاری روزانه‌ی عکس و ویدئو های مناسب و جذاب از محصولات یا خدماتی که به مشتریان ارائه می دهید
  • ثبت دقیق محل کسب وکارت روی نقشه

تمامی اکانت ها در زمان ایجاد اکانت، حساب مشتری (عادی) هستند و اگر صاحب کسب و کار هستید لازم است پس از ساخت پروفایل، در صفحه شخصی‌تان (صفحه پروفایل) به قسمت ویرایش پروفایل بروید ، مشخصات و آدرس کسب و کار خود را تکمیل نمایید تا حساب کاربری شما اتوماتیک به کسب و کار تغییر نماید.

پس از تغییر حساب کاربری به کسب و کار ، با کلیک بر روی بعلاوه (+) از نوار پایین اپلیکیشن پست ها و رویداد های خود را ثبت نمایید.

در این صفحه بعد از تکمیل موارد خواسته شده از جمله عنوان پست، موقعیت مکانی ، توضیحات و همچنین بارگذاری عکس یا فیلم می توانید پست خود را منتشر نمایید.

اگر هم می خواهید پست های شما در محدوده جغرافیایی خاصی بیشتر دیده شود و درآمدتان را افزایش دهید حتماً از بسته های تبلیغاتی کسبینو استفاده کنید.

پس از تغییر حساب کاربری خود به کسب و کار ، همانند بارگذاری پست، ابتدا بر روی بعلاوه (+) از نوار پایین اپلیکیشن کلیک کنید تا صفحه بارگذاری پست برایتانب از شود و بعد در قسمت دسته بندی پست ،گزینه رویداد رو انتخاب کنید و بعد از تکمیل موارد و بارگذاری عکس یا فیلم ، انتشار پست را انتخاب کنید تا پست شما منتشر گردد.

 

ثبت رویداد در کسبینو

پس از تغییر حساب کاربری خود به کسب و کار ،  بر روی بعلاوه (+) از نوار پایین اپلیکیشن کلیک کنید تا صفحه بارگذاری پست براتون باز بشه و بعد در قسمت دسته بندی پست ،گزینه محصول رو انتخاب میکنی و بعد از تکمیل موارد و تعیین قیمت محصول و بارگذاری عکس یا فیلم، انتشار پست را انتخاب کنید تا پست شما منتشر گردد.

 

ثبت محصول در کسبینو

تبلیغات در کسبینو

تبلیغات دیوار ، پست شما را به صورت تبلیغاتی و در اندازه بزرگتر از پست های دیگر در قسمت دیوار کسبینو یا همان اکسپلور (گرید) در مدت زمان مشخصی که شما انتخاب کرده اید نمایش می دهد.

بسته دیوار کسبینو

شما می توانید برای مشاهده بسته تبلیغاتی فعال، وارد صفحه شخصی‌تان (صفحه پروفایل) شوید و بر روی گزینه ثبت آگهی کلیک فرمایید و سپس از قسمت بسته های من ، بسته های فعال تبلیغاتی خود را مشاهده نمایید.

شاید باورتون نشود اما قیمت تبلیغات در کسبینو باور نکردنی است.

شاید اطلاع داشته باشید که هزینه تبلیغات به صورت پیامک و تکست از 13 تا 25 تومان متغییر است، اما در کسبینو فرستادن یک تیزر تبلیغاتی مولتی مدیا از 5 تومان تا ده تومان (صد ریال) است.

پس فرصت رو از دست ندهید و همین حالا برای کسب درآمد بیشتر یکی از بسته های تبلیغاتی کسبینو رو خریداری کنید.

بسته دیوار: این بسته تبلیغاتی به شما این امکان را می دهد تا در بخش دیوار کسبینو یا گرید (اکسپلور) ، طی مدت زمان مشخصی، پست تبلیغاتی موردنظرتان را به صورت متمایز جهت مشاهده عموم کاربران کسبینو نمایش دهید.

بسته مکانی: این بسته تبلیغاتی به شما این امکان را می دهد تا در محدوده مورد نظر در اطراف کسب و کارتان یا هر نقطه ای از نقشه که انتخاب کرده اید ، به تمام افرادی که کسبینو را نصب دارند و در این محدوده تردد و یا حضور دارند ، به مدت حداکثر 90 روز و یا ، تا سقف معینی از کاربر که در بسته ها اعلام شده است ، پست تبلیغاتی مورد نظرتان را در قسمت خانه در کسبینو ارسال نمائید.