طرح اشتغال

  • 14 اسفند 1399

کارجو

کارجو عزیز لطفاً جهت کاریابی و اشتغال، اپلیکیشن کسبینو را باتوجه به دستگاه خود از یکی از موارد زیر دریافت کنید:
1) دانلود مستقیم برای دستگاه های اندروید از طریق لینک زیر:
https://kasbinoapp.ir/app
2) دانلود کسبینو برای دستگاه های اندروید از طریق گوگل پلی
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kasbinoapp.gita
3) همچنین اگر دستگاه شما آیفون است و یا از ویندوز می خواهید استفاده نمایید لطفا از طریق لینک زیر از نسخه وب اپلیکیشن استفاده فرمایید.
https://kasbinoapp.ir/kasbino
لطفا پس از ساخت اکانت، به صفحه پروفایل خود بروید و از آنجا وارد “ویرایش پروفایل” شوید و اطلاعات خود را در قسمت مشخصات و آدرس تکمیل نمایید تا احراز هویت گردید.
سپس بر روی ( + ) نوار پایین اپلیکیشن کلیک نمایید و وارد قسمت کارجویی شوید.

 

در این قسمت اطلاعات درخواست شده فرم را براساس نیازتان تکمیل نمایید. همچنین در صورت تمایل به شرکت در طرح طاک، تیک ” علاقمند به حضور در طرح اشتغال کسبینو ” را بزنید و درخواست کاریابی و اشتغال خود را در قالب یک پست ثبت کنید تا کارفرمایان با مشاهده پست کاریابی‌تان با شما تماس بگیرند.

برای مشاهده آگهی کارفرمایان در اپلیکیشن کسبینو چیکار کنم؟
برای مشاهده آگهی کارفرمایان ، پس از مراجعه به قسمت اکسپلور (دیوار) کسبینو بروی ذره بین بالای صفحه سمت چپ کلیک نمایید سپس بر روی کاریابی کلیک کنید و عنوان شغل مورد نظرتان را تایپ ، جستجو و مشاهده نمایید.

برای مشاهده آگهی کارفرمایان ، پس از مراجعه به قسمت اکسپلور (دیوار) کسبینو بروی ذره بین بالای صفحه سمت چپ کلیک نمایید سپس بر روی کاریابی کلیک کنید و عنوان شغل مورد نظرتان را تایپ ، جستجو و مشاهده نمایید.

کارفرما

کارفرمای عزیز، لطفاً جهت درج آگهی استخدام، اپلیکیشن کسبینو را باتوجه به دستگاه خود از یکی از موارد زیر دریافت کنید:
1)دانلود مستقیم برای دستگاه های اندروید از طریق لینک زیر:
https://kasbinoapp.ir/app
2)دانلود کسبینو برای دستگاه های اندروید از طریق گوگل پلی
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kasbinoapp.gita
3)همچنین اگر دستگاه شما آیفون است و یا از ویندوز می خواهید استفاده نمایید لطفا از طریق لینک زیر از نسخه وب اپلیکیشن استفاده فرمایید.
https://kasbinoapp.ir/kasbino
لطفا پس از ساخت اکانت، به صفحه پروفایل خود بروید و از آنجا وارد “ویرایش پروفایل” شوید و اطلاعات خود را در آن قسمت تکمیل نمایید تا احراز هویت گردید.
سپس بر روی ( + ) نوار پایین اپلیکیشن کلیک نمایید و وارد قسمت کارفرمایی شوید.

 

در این قسمت اطلاعات درخواست شده فرم را براساس نیازتان تکمیل نمایید و آگهی استخدام خود را در قالب یک پست ثبت کنید تا کارجویان با مشاهده پست استخدام با شما تماس بگیرند.

 

 

 

برای مشاهده آگهی کارجویان، پس از مراجعه به قسمت اکسپلور (دیوار) کسبینو بروی ذره بین بالای صفحه سمت چپ کلیک نمایید سپس بر روی کاریابی کلیک کنید و عنوان شغل نیروی مورد نظرتان را تایپ ، جستجو و مشاهده نمایید.

طرح اشتغال کسبینو

هر فردی میتونه تو کسبینو ثبت نام کنه و درخواست اشتغالش رو ثبت کنه از خانم های خونه دار گرفته تا دانش آموزان ، دانشجویان ، سربازها، بازنشسته ها و کسانی که دنبال شغل دوم و یا تغییر شغل فعلی می گردند، می توانند در کسبینو ثبت نام کنند و درخواست خود را اعلام کنند.

 

کارفرمایان و کارجویان عزیز می توانند برای تمامی عنوان های شغلی درخواست خود را در کسبینو ثبت کنند.

در کسبینو درخواست استخدام و کاریابی به صورت کاملاً رایگان انجام می‌شود و شما می توانید به صورت حرفه ای در شبکه حرفه ای کسب و کار کسبینو درخواست خود را برای تمامی مشاغل به صورت رایگان پست کنید.

موقعیت مکانی برای کارجویان متغیر به نظر خودشان می باشد. یعنی اگر کارجویی در میدان آزادی سکونت دارد و می خواهد در منطقه ی سکونت خود مشغول به کار باشد میتواند لوکیشن (موقعیت مکانی) را میدان آزادی انتخاب نماید، همچنین کارجو می تواند هر محدوده ی دیگری که مدنظر دارد را برای درخواست خود ثبت نماید.

 

همچنین کارفرمایان برای ثبت موقعیت مکانی می بایست محدوده شرکت خود را ثبت کنند. اما می توانند آگهی خود را برای نقاط دیگر هم ارسال نمایند.

 

تمامی کارجویان می توانند از طریق اپلیکیشن و انتخاب پست کارجویی، درخواست اشتغال خود را ثبت کنند اما کارجویانی که میخواهند در این طرح فعالیت کنند می بایست در انتهای فرمِ کارجویی ، تیک علاقمند به حضور در طرح طاک را بزنند و یکی از دوازده عنوان شغلی ذکر شده را انتخاب نمایند.

 

 

کسبینو در طرح اشتغال از دوازده موقعیت شغلی حمایت می کند و برای کارجویان این مشاغل ده میلیون ریال اعتبار هدیه برای خرید بسته تبلیغاتی رایگان در جهت توسعه و رونق فعالیتشان در کسبینو اعطا می نماید

12 عنوان شغلی مورد حمایت عبارتند از:
شغل های مورد حمایت کسبینو:
۱. تولید محتوا
۲. ادمین پیج کسبینو
۳. بازاریاب
۴. فروشنده
۵. برنامه نویس
۶. خیاطی
۷. آشپزی
۸. صنایع دستی
۹. طراح گرافیک
۱۰. کیف و کفش
۱۱. آموزش
۱۲. کشاورز

لطفاً پس از انتخاب یکی از مشاغل این طرح ، آیدی (نام کاربری) خود را به همراه شماره تلفن به پشتیبانی کسبینو از طریق اپلیکیشن اعلام نمایید.

 

کسبینو برای حمایت از دستفروشان همانند مشاغل طرح اشتغال ، ده میلیون ریال بسته حمایتی در نظر گرفته است.